Умови оплати

Ви можете оплатити покупку наступним чином:

– ­за безготівковим розрахунком

Оплата за безготівковим розрахунком відбувається в відділенні будь – якого банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства. Замовлення відвантажується після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок.
– банківськими платіжними картами систем VISA і MasterCard

Оплата здійснюється картками Visa і MasterCard будь-якого банку. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

 

 

 

Гарантійний термін на товар встановлюється виробником. Під час отримання товару перевіряйте його комплектність і відсутність дефектів. Підставою для проведення ремонту на гарантійній основі є правильно заповнений, без виправлень, гарантійний талон виробника, а також документи, що підтверджують факт покупки. Ремонт на гарантійній основі проводиться лише в уповноважених виробником сервісних центрах.

В ремонті може бути відмовлено в разі:

– неправильно заповнений гарантійний талон;

-порушення правил експлуатації;

– ремонт виробів неуповноваженим виробником сервісним центром;

– виріб, який призначений для особистих чи побутових потреб, використовувався у виробничій сфері або такій, що не відповідає його прямому призначенню;

– внесення змін у конструкцію виробу, якщо це не зазначено в посібнику з його використання;

– наявність всередині виробу слідів рідини, комах та інших сторонніх предметів;

– серійний чи ІМЕІ-номер, що знаходиться у пам`яті виробу, змінено, стерто або неможливо встановити;

– механічні та інші пошкодження, викликані дією зовнішніх факторів;

– пошкодження, причиною яких стала експлуатація неоригінальних витратних матеріалів, адаптерів і запчастин, не передбачених виробником.

Гарантія не розповсюджується на витратні матеріали (компоненти, які потребують періодичної заміни під час експлуатації виробу).

 

*оформляючи замовлення на сайті, Ви погоджуєтеся з “Умовами надання послуг”, де ми взяли зобов’язання доставити Вам замовлення, а Ви – оплатити його повну вартість. Адміністрація інтернет-магазину залишає за собою право відмовити в наданні послуг, в разі несвоєчасної оплати замовлення, відмови від оплати в момент доставки.

Не знайшли потрібний товар? Напишіть нам і ми знайдемо для Вас!